У війни немає свята. Твоя кров буде воювати.

Харківський художник Гамлет Зіньківський новою роботою підтримав ініціативу УЦТК – не переставати донатити кров для перемоги.

Щороку у довоєнному січні ми спостерігали зменшення донорської активності – українці святкували, гостювали, їздили на відпочинок. Такий тимчасовий спад донацій вдавалося перекривати наявними запасами крові та її компонентів. Але сьогодні інша реальність. Важкі бої на фронті і постійні обстріли росіянами українських міст і сіл. Ми не можемо ослабити донорський фронт – запаси крові мають залишатися стабільними.

На початку осені Український центр трансплант-координації ініціював рух «Твоя кров може воювати. Стань донором!» До нього долучилися тисячі українців, вдалося збільшити щоденний запас еритроцитарних компонентів крові на 2,5 тисячі доз. А це можливість нашим медикам надавати необхідну допомогу воїнам і цивільним пацієнтам, рятувати тисячі життів.

Не зупиняємося!
Щоб бути масимально корисним – знайдіть час і зателефонуйте до центру крові у вашому місті або найближчому до вас.

У центрах крові:

  • ви зможете отримати інформацію про нагальні потреби у донорах і певних групах крові;
  • якщо на момент вашого дзвінка не буде необхідності здавати кров невідкладно, вам запропонують зробити це іншого дня, у визначений час;
  • вас можуть занести у базу донорів, аби зв’язатися з вами за першої потреби;
  • якщо ви живете далеко від центру крові, ви можете дізнатися коли виїзна бригада, яка проводить забір крові, працюватиме саме у вашому регіоні.

Оновлений список телефонів центрів крові у всіх регіонах є за посиланням:
https://utcc.gov.ua/tsentry-krovi/

Також ви можете внести свої дані в онлайн-реєстри донорів. Швидко і просто:
https://www.donor.ua/
https://helsi.me/

Детальніше про відповідальне донорство, його важливість під час війни, а також відповіді на всі питання, які можуть виникати при підготовці до здачі крові і після, ми зібрали на сторінці:
https://utcc.gov.ua/tvoya-krov-mozhe-voyuvaty/

День донора для третьої дитячої лікарні від РАЗОМ.UA

P 19 по 23 березня команда «РАЗОМ.UA» і «Національного корпусу» запрошувала містян взяти участь у донорській акції для дітей з Дніпровського спеціалізованого медичного центру матері та дитини ім.проф.Руднева.
У цьому лікувальному закладі проходять лікування діти у відділеннях хірургії, неонатології, патології новонароджених, реанімації і без донорської крові їх одужання неможливе!

58 містянв ці дні об’єднпалися і подділилися часточкою свого здоров’я заради малечі.

Щиро дякуємо всім, хто долучився!

Ваша кров обов’язково врятує життя дитині!

 

 

29356289_1010779695764967_5337488607588384768_o

Щиро вітаємо з Новим 2018 роком!

Колектив КУ «Дніпропетровська обласна станція переливання крові» вітає всіх донорів Дніпропетровської області з 2018 роком!

Рік у рік ви допомагаєте рятувати життя людей, поділяючись своєю кров’ю, своїм здоров’ям. Нехай у відповідь на вашу небайдужість і доброту наступний рік поверне все це сторицею!

Бажаємо всім міцного здоров’я, миру та добра в сім’ях, сімейного благополуччя, всього найкращого у Новому році!

IMG_9713

Конкорд банк приймав донорів у центрі Дніпра

15 грудня дніпряни могли здати кров прямо в центрі міста — в головному офісі «Конкорд банк». Ініціатива корпоративного дня донора для банку перетворилася на акцію для всіх бажаючих. Крім співробітників банку, до донорів приєдналася Патрульна поліція, рятувальники ДСНС, партнерські компанії, студенти дніпровських вузів і пересічні громадяни.

Вместе мы собрали 16,2 л крови, которая поможет пациентам медицинских учреждений Днепра: Областной детской больницы, больницы Мечникова, ожогового отделения второй больницы, гематологического отделения четвертой больницы и других. Удобное расположение, угощение и подарки от банка в виде бонусов — все для того, чтобы сделать кроводачи можно комфортнее!

Спасибо Конкорд банк за инициативность и надеемся, что эта акция станет традиционной!

 

Зимові подарунки: донорська субота у Дніпрі

Вихідні у Дніпрі відзначились довгоочікуваною донорською суботою. У відповідь на численні прохання городян, Обласна станція переливання працювала у суботу 2 грудня. Вкотре дніпряни могли здати кров без відриву від роботи чи навчання.

Приводом скористалися студенти Дніпропетровського національного університету, Медичної академії, Медичного коледжу та пересічні громадяни. Окрім цього, студентки медичного коледжу виявили бажання стати волонтерами. Паралельно з прийомом донорів співробітники станції фактично провели дівчатам кілька лекцій з різних аспектів трансфузіології.

У підсумку на станції плюс 15 літрів крові плюс чотири волонтери, а для реципієнтів — довгоочікувана донорська допомога.

Дякуємо всім за такий продуктивний вихідний!

Традиційний корпоративний день донора у ПриватБанку

26 квітня Приватбанк у Дніпрі влаштував для своїх співробітників черговий корпоративний день донора. Вже вчетверте виїзна бригада Дніпропетровської обласної станції переливання приймає кров у стінах банку. Як завжди – величезна кількість охочих – понад триста! Довелося навіть розділити потенційних донорів на кілька подібних заходів та вжити цього разу лише третину. 98 донорів поповнили запаси банку крові на користь онкохворих дітей. Це майже 50 літрів! Напередодні травневих свят це дуже до речі, адже більш ніж на тиждень усі будуть відпочинковими.

Традиційно ми бачимо на корпоративних днях донора у ПриватБанку щире бажання робити добрі справи. Дедалі більше осіб здають кров повторно. Таклюди стають систематичними донорами. Приєднуйтесь і ви!

 

Дні донора для Обласної дитячої лікарні

У Дніпрі стартував місячник здавання крові для потреб обласної дитячої лікарні. Донорів запрошували здавати кров 24 квітня безпосередньо на базі лікарні та 25-26 на базі Обласної станції переливання. Місячник триватиме до 24 травня, тож донорів продовжують чекати на станції за штатним розкладом.
Загалом за перші три дні місячника кров здали 140 дніпрян — 99 у дитячій обласній та 41 на станції переливання. Першого, наймасштабнішого дня, до акції приєдналися співробітники Національної поліції, курсанти та студенти університету внутрішніх справ, медичної академії та інших, самі лікарі дитячої обласної, представники патріотичних організацій, Дніпропетровської обласної ради разом із головою Глібом Пригуновим та десятки небайдужих городян. Донорство поєднало всіх!
«Ми пишаємось тим, що наш регіон став центром волонтерського руху. Усі бачили черги, коли люди здавали кров пораненим бійцям. Наші діти також потребують допомоги та підтримки. Я також долучаюся до акції та закликаю кожного громадянина допомогти дітям. Адже навіть крапля крові може врятувати дитяче життя. Здавати кров це не лише почесно, просто, а й корисно», — зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.
За словами головного лікаря Олександра Хітріка, щороку в медустанові маленьким пацієнтам переливають кров від 2,5 — 3 тис. донорів. «На жаль, у нас збільшилася кількість дітей хворих, багато хто надходить із опіками, беремо на лікування дітей із зони АТО. Достатній запас препаратів крові для нашої медустанови життєво необхідний», — зазначив він.
Дійсно, щоб повністю забезпечити дитячу обласну лікарню компонентами донорської крові, постійно ведеться робота із залучення донорів, адже багато категорій маленьких пацієнтів потребують дуже великої їх кількості і жодна сім’я не впорається самостійно. Гематологічне відділення, реконструктивну хірургію з онкологічними ліжками, відділення інтенсивної терапії, де лікують новонароджених, опікових та інших тяжких пацієнтів — їхня робота багато в чому залежить від своєчасного та повноцінного надання трансфузійної допомоги.
Вклад кожного донора, кожна крапля крові – крок до одужання.
Дякуємо дніпрянам за активність та небайдужість!

Робоча субота

29 жовтня 2016 року проводиться робоча субота з прийому крові.

Запрошуємо всіх бажаючих здати донорську кров із 8.00 до 13.00.

День донора у лікарні Мечникова

12 жовтня 2016 року на базі лікарні ім. Мечникова пройшла чергова, вже 14-та акція із забору крові для бійців АТО.
Городяни постійно пам’ятають, що у такому мирному та повсякденному місті щодня йде боротьба за життя наших військових. І незважаючи на звичність цього стану, кількість донорів на акціях у лікарні Мечникова вже другий рік тримається на позначці в кілька сотень.
Сьогодні понад 400 дніпрян виявили бажання віддати частинку себе для порятунку поранених. Здали кров 303 донори. Багато молоді, особливо студентів завдяки цим акціям у лікарні Мечникова стали донорами вперше і багато хто з них вже бере участь у цих заходах систематично. Студенти Академії МВС, будівельної, гірничого університету, аграрно-економічного тощо. сьогодні десятками прийшли до лікарні. Лікарі здавали кров разом з усіма. Традиційно заповнені всі коридори та вестибюлі. Три операційні. Десятки задіяних медичних працівників. Майже 150 л крові. Це справді неймовірно!
Пишаємося кожним громадянином нашої країни, що не залишається осторонь і допомагає іншим, особливо коли це так важливо!

 

 

День донора у Лікарні швидкої допомоги

17 серпня виїзна бригада станції переливання приймала донорів у відділенні трансфузіології Лікарні швидкої допомоги. Понад 70 людей прийшли здати кров, здали 63, всім дякуємо!

У лікарні проходять лікування дуже багато реципієнтів, які гостро потребують великої кількості донорської крові — ДТП, шлунково-кишкові кровотечі, ножові поранення тощо. Потреба завжди велика та термінова, тому завжди актуально здати кров на користь цієї медустанови.

Бажаючі здати кров та допомогти нужденним завжди можуть отримати актуальну інформацію про реципієнтів Дніпра на сайті  https://donor.ua/recipients?cityId=51&dtype=&bgroup=¢erId=

І звичайно ж не забуваємо реєструватися в базі донорів  https://donor.ua/account/register

Тільки завдяки вам вдається допомагати!

Читать/смотреть далее