Донорська акція в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху

З 16 по 22 травня з ініціативи Міністерства охорони здоров’я України, підтримки Кабінету Міністрів України, із залученням профільних міністерств та відомств, обласних та Київської міської держадміністрацій, міжнародних та вітчизняних організацій в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху.

Мета Тижня — об’єднання зусиль державних органів, бізнесу, громадських організацій, наукової спільноти, засобів масової інформації та всього суспільства на виконання державних та міжнародних програм безпеки дорожнього руху та пропаганди важливості дотримання правил дорожнього руху.
Щорічно на дорогах України гине понад 4000 осіб та більш ніж 30 000 людей зазнають травм, ДТП є першою за поширеністю причиною смерті молодих людей віком від 15 до 24 років і другою серед дітей віком від 5 до 14 років.

У 2016 році Тиждень безпеки дорожнього руху проходитиме у два етапи: з 16 по 22 травня та з 14 по 20 листопада.
Програма Тижня з 16 по 22 травня 2016 року включатиме різноманітні заходи, у тому числі загальнодержавну акцію зі здачі крові для використання у лікуванні постраждалих у дорожньо-транспортних пригодах.
На Дніпропетровській обласній станції на переливання крові донорів чекають з цього приводу 19 травня з 8.00 до 13.00.

Постраждалі в ДТП часто потребують переливання крові та компонентів від кількох десятків донорів! Щоб забезпечувати подібних реципієнтів, на станції повинен бути повноцінний запас крові всіх груп.

Сподіваємось на вашу чуйність і чекаємо 19 травня!