Національна поліція здала кров у рамках Тижня безпеки дорожнього руху

19 травня по всій Україні проходила акція у рамках Тижня безпеки дорожнього руху для постраждалих у ДТП. На заклик здати кров відгукнулася Національна поліція, здали кров 19 чоловік, за що ми поспішаємо їм подякувати!

Здавати кров на порятунок життя стало доброю традицією для поліцейських Дніпропетровщини, серед яких чимало почесних донорів. Багато молодих співробітників сьогодні пишаються тим, що вперше стали донорами, адже це шляхетний вчинок для кожної людини, іноді саме від «краплі» донорської крові залежить здоров’я та життя людини.

Працівники поліції, як ніхто інший, розуміють, наскільки часто кров та препарати, виготовлені на її основі, необхідні постраждалим, адже майже щодня доводиться стикатися з наслідками ДТП, і на власні очі бачити та чути від лікарів, що для порятунку життя людини вкрай потрібна донорська кров .

Медики у свою чергу подякували правоохоронцям за людяність та розуміння чужого лиха, адже посильна безкорислива допомога донорів врятувала життя не одній людині. Така акція допомагає не лише поповнювати запаси банку крові, а й привертає увагу суспільства до цієї благородної місії, спрямованої на порятунок життя та збереження здоров’я людей.
Тому пропонуємо всім небайдужим приєднатися до акції, адже щодня очікують на допомогу та потребують переливання крові сотні людей, які потрапили в біду, зокрема внаслідок ДТП, крім цього на сході України триває АТО і багато постраждалих бійців також розраховують на вашу підтримку.
Зважіться на благородний вчинок, можливо, саме Ви врятуєте комусь життя!

Беріть приклад, ставайте донорами крові!
Зареєструватися в базі донорів можна тут: https://donor.ua/account/register